środa, 2 marca 2022

O NAS

 

W 2006 roku po raz pierwszy zabrzmiało „Arena wolna!” w Cyrku Europa. Od tego czasu zagraliśmy kilka tysięcy przedstawień, przemierzyliśmy setki tysięcy kilometrów wszędzie spotykając się z dużym uznaniem i zainteresowaniem widzów. 
 Dwanaście lat naszej działalności to nieustanne zmiany i nowe inwestycje. Zaczynaliśmy od używanego namiotu, dość wysłużonych wozów cyrkowych i samochodów. Następnie, przedstawienia odbywały się pod nowym namiotem o średnicy 34 metrów, wyprodukowanym we Włoszech przez jedną z najlepszych światowych firm. Nasz tabor przeszedł zupełną metamorfozę. Do transportu używaliśmy nowoczesnych naczep tworzonych na nasze potrzeby i ciągników siodłowych. A wszystko w barwnej i nowoczesnej stylistyce Cyrku Europa.
Cyrk Europa postanowił wyjść na przeciw swoim gościom od kilku lat niesiemy radość również mieszkańcom małych miejscowości i wsi. Obecnie występy odbywają się pod mniejszym namiotem.
Serdecznie zapraszamy!

PROGRAM 2022

Cyrk Europa w sezonie 2022 prezentuje nowy, międzynarodowy program pt. „ Planeta uśmiechu”. Zaprezentują się artyści z Polski, Włoch oraz Kolumbii.  Nasi międzynarodowi artyści sprawią, że na Państwa twarzach zagoszczą salwy śmiechu i radości. 

W naszej nowej produkcji zobaczą Państwo niezwykły, tajemniczy i spektakularny Quick change, który zaprezentują utytułowani artyści areny polskiej, uczestnicy festiwali cyrkowych w Chinach oraz we Francji- Duo Mistic. Kolejnym przystankiem  podróży po  naszej planecie uśmiechu będą brawurowe i efektowne ewolucje pod kopułą cyrku na jedwabnych chustach, które zaprezentuje młody i utalentowany artysta areny polskiej - Krystian. W naszej podróży, nie możemy pominąć przystanku w włoskiej restauracji, w której talerze służą nie tylko do jedzenia. Nasi gości po raz pierwszy w Polsce- Los Rolos! To włosko- kolumbijskie małżeństwo zaprezentuje również karkołomne żonglerskie ewolucje. W podróż ponad chmury w niezwykłej rewii bubbles act, zaprezentuje się po raz pierwszy- „Duo la belle epoque”. Podczas spektaklu o dobry humor zadba clown Pablito, który w tym sezonie przygotował dla Państwa coś specjalnego. Program poprowadzi dyrektor Cyrku - Daniel Woźniak. Najmłodszym widzom w trakcie show towarzyszyć będą ich ulubieńcy: świnka Peppa, George oraz Smerfy!   

To i wiele innych atrakcji czeka na Państwa pod naszym namiotem.  

Bilety dostępne są na stronie KupBilecik https://www.kupbilecik.pl/baza/8932/Cyrk+Europa/ oraz w kasie cyrku w dniu przedstawienia. Dzieci do lat 2 - wstęp wolny !

Zapraszamy !

wtorek, 1 marca 2022

TRASA 2022

W najbliższym czasie odwiedzimy:


3.07.2022 /niedziela/ NOWY TOMYŚL
ulica Kanałowa (obok Targowiska)
godz. 16:00

4.07.2022 /poniedziałek/ GRODZISK WIELKOPOLSKI
ul. Młyńska-Cmentarna
godz.18:00

5.07.2022 /wtorek/ PROCHY
Boisko za świetlicą
godz. 18:00

6.07.2022 /środa/ WOLSZTYN
Targowisko
godz. 18:00

7.07.2022 /czwartek/ ŚWIEBODZIN
ulica Wojska Polskiego przy ORLEN
godz. 18:00

8.07.2022 /piątek/ SULECHÓW
ulica Kościuszki
godz. 18:00

 GALERIA / VIDEO 
 
 
 


 
 
Oficjalny spot reklamowy sezonu 2022 Cyrku Europa:
 

 

 
KONTAKT

Kontakt z Dyrekcją Cyrku:

Daniel Woźniak

tel. +48 602 764 393

e-mail:  cyrkeuropa@interia.pl


Reklama w mediach: 

tel. +48 661 668 545

e-mail: reklama.cyrkeuropa@interia.pl


Więcej informacji znajdą Państwo na naszym profilu na Facebook-u:

https://www.facebook.com/cyrkeuropa 

Zapraszamy także YouTube:  https://www.youtube.com/channel/UCVAPdQU3KnFp9SA68AJIHvw